Snail Farm

Snail Farm
Rate this post

Snail FarmCytat z pewnego słynnego angielskiego pisarza i dramaturga mówi, że czas jest dobrym lekarzem, ale złą kosmetyczką. To prawda – nikt z nas, nawet posiadając wysoki status społeczny czy mnóstwo pieniędzy, nie potrafi zatrzymać czasu. Proces starzenia jest zupełnie naturalny, lecz niestety także nieodwracalny. Nawet najdroższy makijaż nie zapewni piękna, jeśli skóra jest wiotka, odwodniona i całkowicie bez życia. Na całe szczęście istnieją udowodnione współczesne metody oparte na bardziej lub mniej tradycyjnych naturalnych lekarstwach, które pomagają skórze zachować elastyczność i świeżość. Jednym z nich jest Snail Farm. 

Sprawdź cenę     Pokaż recenzje użytkowników produktu

Snail Farm – zwycięstwo w walce z czasem

Zmiany powierzchni skóry pojawiają się w okolicach 25. roku życia, kiedy większość z nas nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Najbardziej widocznymi oznakami są drobne linie, a później – głębokie zmarszczki. Cierpią zwłaszcza te partie ciała, które wystawione są na intensywne działanie promieni słonecznych (np.: twarz, uszy, wierzch dłoni, przedramiona, skóra szyi, itf.). Jeśli nie zapewnimy im odpowiedniej ochrony, skóra w tych miejscach stanie się bardziej sucha, szorstka i mogą pojawić się różne dolegliwości skórne, takie jak oparzenia słoneczne, słoneczne rogowacenie skóry, trądzik i egzema.

Fizjologiczne starzenie spowodowane jest w 30% predyspozycjami genetycznymi, ale neurohormonalne zmiany są znacznie istotniejsze. Wraz z wiekiem, zaczynają pojawiać się nieestetyczne objawy, a szczególnie utrata objętości i ogólny spadek elastyczności skóry. Przyczyną jest głównie spadek produkcji kolagenu, utrata komórek kolagenowych, zmiana w ich układzie, ich obkurczenie i zgrubienie. Dzieje się to po około 30. roku życia. Skóra może również być odwodniona z powodu niższej zawartości wody oraz zmian w produkcji sebum. Jednakże, natura jest nieskończonym źródłem inspiracji dla profesjonalnych dermatologów zajmujących się przywracaniem młodzieńczego wyglądu ludziom, a przede wszystkim tysiącom kobiet. Dowodem na to jest Snail Farm.

Pielęgnacja skóry – mniej stresu, więcej snu i mnóstwo witamin

Można mieć duży wpływ na procesy starzenia opisane powyżej. Koniecznym jest, by zapewnić skórze dostateczną pielęgnacje, zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną.

Twoja skóra zyska młodzieńczy wygląd, jeśli nie będziesz używać zbyt wielu kosmetyków i będziesz regularnie ją oczyszczać. Powinnaś również unikać spożywania alkoholu i nikotyny oraz mniej się stresować. Zadbaj o to, by iść wcześnie spać; nic dziwnego, że nasze babcie wierzyły w upiększającą moc snu.

Ponadto, powinnaś dostarczać skórze wiele witamin i minerałów. Wysokiej jakości odżywianie obejmuje także wystarczającą ilość białka. Należy ono do głównych budulców tkanek i skóra nie jest w stanie naturalnie się odnawiać bez niego. Kolagen białkowy z włókien stawowych, wraz z innymi niezbędnymi substancjami, znajduje się w Snail Farm serum.

Skład kremu

Serum wykorzystuje wyjątkowy składnik, którym jest ekstrakt ze śluzu ślimaka. Być może nie brzmi to zbyt zachęcająco, ale nie musisz się martwić. Nowoczesne metody produkcji i najnowsza wiedza słynnych ekspertów zajmujących się od wielu lat procesami starzenia skóry czynią cuda.

W przypadku Snail Farm, dermatolodzy postawili na śluz ślimaków z gatunku Achatia. Ten składnik ma swoje pochodzenie w koreańskich kosmetykach, gdzie zyskał niesamowitą popularność z uwagi na wysoką zawartość substancji, która są ogromnie korzystne dla ludzkiej skóry.

Są nimi głównie kolagen i elastyna, które są absolutnie kluczowe dla utrzymania elastyczności skóry i które są obecne w wysokim stężeniu w śluzie ślimaka. Ponadto, wydzielina ślimaków należy do grupy glikoprotein o wysokiej masie cząsteczkowej, które znaleźć można w ich błonie śluzowej i ślinie. Substancja ta nazywana jest mucyną i zawiera witaminy A, C oraz E, które dostarczają skórze niezbędnego odżywienia. Kwas hialuronowy, dzięki swoim świetnym właściwościom wiązania wody, zapewnia naturalne nawilżenie i wypełnienie zmarszczek. Kwas glikolowy pomaga w łagodnym złuszczaniu i usuwaniu martwych komórek skóry z jej powierzchni.

W rewolucyjnych kosmetykach przeciw starzeniu, mucyna przyczynia się do skutecznego metabolizmu, a zatem także do szybszej regeneracji fibroblastów dzięki zawartości alantoiny. Kolejnym bardzo ważnym składnikiem znajdującym się w odmładzającym serum Snail Farm jest peptyd synaptyczny, który pomaga w usuwaniu zmarszczek i wspomaga głęboką regenerację oraz odnowienie elastyczności skóry. Efektem jest gładka, czysta, świeża i promienna skóra. Krem zapewnia także wyrównanie kolorytu oraz perfekcyjne nawilżenie Twojej skóry.

Aplikacja serum

Wystarczy stosować serum Snail Farm raz dziennie, najlepiej wieczorem. Możesz dodać je do Twojej zwykłej pielęgnacji skóry po jej umyciu. Rankiem, dla odmiany, powinnaś użyć tych kosmetyków, co zwykle, dotyczy to także kosmetyków do makijażu.

Krem może być mieszany z każdym innym produktem bez żadnych problemów; wzajemne oddziaływanie składników nie będzie miało na niego żadnego wpływu. Jednakże, powinnaś wcześniej sprawdzić tolerancję na preparat. Nie można wykluczyć reakcji alergicznej skóry, jednak większość stosujących toleruje kremy i serum zawierające śluz ślimaka bez żadnych problemów. Dodatkowo, substancje te mogą być stosowane nie tylko na zdrową skórę, ale też na skórę z ubytkami.

Z uwagi na swoją gęstszą konsystencję, koniecznym jest, by poczekać kilka chwil po aplikacji, aby serum się wchłonęło. Kosmetyki zawierające śluz ślimaka mogą być trochę nieprzyjemne dla niektórych stosujących, gdyż zostawiają przez chwilę lepką warstwę na skórze.

Podczas używania produktu ważnym jest, by zachować regularność i kontynuować stosowanie przez dłuższy okres czasu, by jego efekty były w pełni widoczne. Niemniej jednak, żaden krem nie może zagwarantować pięknej cery w dosłownie jedną noc; cuda i zaklęcia można znaleźć jedynie na kartach bajek dla dzieci.

Jest także koniecznym, by wziąć pod uwagę fakt, że od żadnego kremu ani serum nie można oczekiwać, by miał takie skutki, jak operacja plastyczna. Zatem żaden krem nie jest w stanie zastąpić standardowego liftingu twarzy; niemniej jednak, jest to komfortowa, naturalna i nieinwazyjna metoda pielęgnacji skóry.

Gdzie można zamówić krem Snail Farm i ile kosztuje?

Śluz ślimaka stał się ostatnio bardzo popularnym składnikiem kosmetyków, jednak jego skuteczność uzależniona jest w znacznym stopniu od stopnia jego koncentracji. Dlatego też zawsze powinnaś zamawiać produkty z certyfikatami od renomowanych sprzedawców, używając formularza znajdującego się na stronie internetowej sprzedawcy (link do niej możesz znaleźć na końcu artykułu), gdzie znajdziesz także aktualną cenę produktu. W przeciwnym razie nie możesz być pewien rzeczywistego składu produktu. Oryginalny Snail Farm może zostać kupiony jedynie poprzez oficjalną stronę. Gdy już złożysz zamówienie, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel handlowy, który omówi z Tobą wszystkie szczegóły zamówienia dla Twojej maksymalnej satysfakcji.

Opinie i doświadczenia użytkowników

Działanie serum Snail Farm jest potwierdzone także przez opinie użytkowników. W Internecie można znaleźć wiele pozytywnych ocen, co potwierdza wysoką skuteczność kosmetyków opartych na ślimaczej mucynie. Obecna ekstremalna popularność tego rodzaju kosmetyków jest oczywistym dowodem na to.

Jeśli pragniesz pięknej i czystej skóry na długi czas, zastosuj serum Snail Farm.

Recenzje

Snail Farm
4.9 Łącznie
Plusy
  • może być używane zapobiegawczo na zdrowej skórze
  • pomaga leczyć trądzik
  • ogólnie jest dobrze tolerowane
Minusy
  • może zostać kupione jedynie przez Internet od autoryzowanych sprzedawców
Jakość
Efekt
Aplikacje
Cena

Pokaż kolejną recenzję     Przejdź na oficjalną stronę internetową sprzedawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.