Gemoderm

Gemoderm
Rate this post

Hemoroidy- nieprzyjemna przypadłość odbytu, która potrafi być bardzo irytująca. Występuje u niemal wszystkich dorosłych wykonujących pracę siedzącą, mających nieodpowiednią dietę, u ciężarnych oraz osób starszych. Eksperci wskazują, że ponad 50% osób ma jakiś problem z odbytem. Liczba ta jest alarmująca. Co więcej, jest to delikatny temat i nie wszyscy chcą o tym rozmawiać z lekarzami. Dlatego poszukaliśmy różnych alternatyw, które można stosować w domu. W ten sposób natknęliśmy się na Gemoderm.

 

Sprawdź cenę     Pokaż recenzje użytkowników produktu

Czym jest Gemoderm?

Gemoderm to produkt, który ma pomóc przy uporczywych i irytujących hemoroidach. Jest to łatwy w użyciu spray, który przywraca skórze naturalny stan. Co ciekawe, na rynku nie ma podobnego produktu. Zazwyczaj stosujemy czopki, maści, żele lub napary. Spray to naprawdę coś nowego, a producent deklaruje, że to jedyny produkt w tej kategorii. Gemoderm składa się z samych naturalnych składników i nie zawiera żadnych barwników lub konserwantów. Co więcej, jest całkowicie bezpieczny. Nie musisz martwić się skutkami ubocznymi. Argumenty te brzmią przekonująco. W każdym razie, jeśli masz problemy z hemoroidami, to i tak zalecamy wizytę u lekarza.

Na podstawie czego działa ten produkt?

Producent twierdzi, że Gemoderm działa praktycznie od zaraz, co brzmi trochę jak sci-fi. Jednak nieprzyjemny świąd oraz uczucie pieczenia powinny zniknąć po pierwszej aplikacji. Dodatkowo, preparat ten powinien też zapobiegać hemoroidom.

Jak dokładnie pomaga?

  • Łagodzi symptomy oraz ból związany z hemoroidami i pęknięciami.
  • Spray ma działanie antyseptyczne
  • Pomaga usunąć hemoroidy i zatrzymuje krwawienie

Z czego składa się produkt?

Trokserutyna

Trokserutyna jest znanym flawonoidem, który ma działanie przeciwzapalne. Dostarcza żyłom tonus i zapobiega krwawieniu.

D-Pantenol

Jest ważny dla normalnej pracy powierzchni skóry oraz błon śluzowych. Usuwa blizny, regeneruje skórę i wspiera jej leczenie. To aktywna substancja, która ma szerokie zastosowanie w kosmetykach

Kasztanowiec

Kasztanowiec to roślina lecznicza, która może rosnąć przez ponad 100 lat w jednym miejscu. Skutecznie zwalcza przewlekłą niewydolność żylną.

Miłorząb japoński

Jest to absolutnie wyjątkowa roślina szczególnie powiązana z lepszą pamięcią. Zawiera wartościowe ginkgolidy, dzięki którym naczynia krwionośne są bardziej elastyczne i mniej skłonne do pękania.

Rumianek

Rumianek z łatwością można znaleźć na polanach. Nie jest to jednak tylko chwast. Ta skromna roślina ma działanie antyseptyczne i lecznicze. Często wykorzystywana jest w przemyśle medycznym i kosmetycznym.

Pokrzywy

Pokrzywy często są, błędnie, uznawane za chwasty. Mają wyjątkowe działanie; między innymi zatrzymują krwawienie.

Jak już wspomniano, wszystkie składniki są naturalne.

Jak stosować?

Aplikacja jest prosta, jednak trzeba postępować zgodnie z następującymi zasadami. Przed użyciem należy dobrze oczyścić chore miejsce za pomocą ciepłej lub zimnej wody.  Następnie należy użyć sprayu. We wczesnych stadiach wystarczy używać sprayu raz dziennie, najlepiej przed snem. Przy bardziej zaawansowanym stadium spray stosuje się dwa razy dziennie.

Jak i gdzie można go kupić?

Gemoderm można zakupić jedynie przez stronę. Proszę podać imię i nazwisko, kraj oraz numer telefonu. Skontaktuje się z Tobą pracownik firmy, aby dokończyć zamówienie. Możesz zapłacić za przesyłkę gotówką przy odbiorze. Gemoderm nie jest obecnie dostępny w aptekach.

Recenzje i doświadczenia

Nie znaleźliśmy wielu recenzji produktu, co jest łatwe do zrozumienia. Produkt nie jest jeszcze dobrze znany w naszym kraju. Jednakże znaleźliśmy kilka interesujących recenzji, które ogólnie były pozytywne. Spray stosowany jest przez kobiety po porodzie, ciężarne, starszych ludzi i innych.

Recenzja

Gemoderm
4.9 Łącznie
Plusy
  • posiada certyfikat
  • naturalne składniki, brak skutków ubocznych
  • nie posiada parabenów, barwników ani sztucznych aromatów
  • łatwy w użyciu
  • zapłata przy odbiorze
Minusy
  • dostępny tylko przez internet internet
  • produkt nie jest dobrze znany w naszym kraju
Jakość
Efekt
Aplikacje
Cena

Pokaż kolejną recenzję     Przejdź na oficjalną stronę internetową sprzedawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.