Asami

Asami
Rate this post

AsamiMężczyźni i kobiety często mają problemy z łysieniem. Może się wydawać, że łysina nie jest wielkim problemem u mężczyzn i jest po prostu naturalnym procesem. Jednak mężczyźni również chcą mieć bujne włosy i nie każdy wygląda atrakcyjne z łysą głową. Kilka produktów na rynku obiecuje ‘cuda’ mówiąc, że włosy ponownie odrosną, a łysina zniknie. Są to głównie tabletki, lotiony i inne produkty. Jednym z nim jest spray Asami. Naprawdę warto wspomnieć o tym naturalnym serum do włosów; dlatego w tym artykule chcielibyśmy skoncentrować się na dotyczących go szczegółach. Jakie są składniki, cena, jak go używać oraz jakie są opinie i doświadczenia? Czy naprawdę działa, czy to tylko sztuczka?

Sprawdź cenę     Pokaż recenzje użytkowników produktu

Czym jest Asami

Asami to w 100% naturalne serum do włosów, którego głównym celem jest zapobieganie wypadaniu włosów – łysieniu plackowatemu. Termin ten oznacza nieprzewidywalną chorobę autoimmunologiczną, która prowadzi do utraty włosów; włosy często wypadają kępkami, przez co powstają łyse placki. Czasami włosy mogą wypaść z całej głowy; czasami wypadanie jest nierównomierne. Najpierw włosy przestają rosnąć, a potem zaczynają wypadać. Choroba często łączona jest z nadmiernym stresem lub korzystaniem z niektórych rodzajów leków. Znalezienie rozwiązania jest niezwykle istotne. Utrata włosów często prowadzi do dalszego stresu oraz zmniejszenia pewności siebie.

Asami to spray, który zajmuje się następującymi aspektami:

  • Zwiększa ogólne tempo wzrostu włosów
  • Włosy są grubsze i silniejsze
  • Pozbywa się cienkich włosów i łysych placków

Producent gwarantuje hipoalergiczny skład; produkt nie zawiera żadnych syntetycznych substancji chemicznych ani konserwantów. Produkowany jest z ostrożnie wybranych, naturalnych składników. Nie musisz obawiać się nieprzyjemnych skutków ubocznych. Łatwy w użyciu, działa kompleksowo. Pierwszych rezultatów można się podziewać po tygodniu użytkowania. Spray Asami zapobiegający wypadaniu włosów został wprowadzony w 2011 roku.

Jak używać sprayu?

Produkt jest bardzo prosty w użyciu. 2-3 razy w tygodniu spryskuj produktem miejsca dotknięte łysieniem, nie spłukuj. Korzystaj z produktu regularnie przez długi czasu. Serum stymuluje cebulki włosów, zapewniając szybszy wzrost i grubsze włosy.

Formuła

Jak wspomniano powyżej, produkt Asami składa się z całkowicie naturalnych składników, co jest jego dużą zaletą. Składniki reprezentowane są przez:

Olej rycynowy

Jeśli pragniesz pięknych, grubych włosów, olej rycynowy to jeden z głównych składników. Olej ten jest od lat używany przez kobiety; działa regenerująco na zmęczoną skórę, wzmacnia słabe i kruche włosy, leczy i chroni.

Żeń-szeń i pokrzywa zwyczajna

Składniki te regulują funkcjonowanie cebulek włosów i przyczyniają się do poprawy struktury włosa. Chronią włosy i działają jako ważne antyoksydanty.

Podbiał pospolity

Penetruje skórę i nadaje strukturę komórkom, oczyszcza zatkane pory i wspomaga wzrost włosów.

Witaminy i minerały

Wpływają na włosy w sposób kompleksowy, od nasady aż po końce. Pomagają przywrócić strukturę słabych i zniszczonych włosów.

Rezultatem będą silniejsze i znacznie zdrowsze włosy. Trzeba sobie uświadomić, że zdrowie włosów pochodzi nie tylko od cebulek włosów, ale też ze skalpu. Łysienie plackowate powinno być leczone kompleksowo i ten produkt zawiera wszystkie potrzebne składniki, które zmniejszają wypadanie włosów i poprawiają stan istniejących włosów. Produkt jest testowany klinicznie i posiada certyfikaty.

Jak zamówić?

Produkt Asami można zamówić jedynie przez oficjalną stronę, którą znaleźliśmy w wersji czeskiej i słowackiej. Obecnie nie jest dostępny w aptekach. Dostawa jest darmowa i możesz wybrać płatność przy dostawie, co oznacza, że możesz zapłacić odbierając produkt. Producent gwarantuje również zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu.

Opinie i doświadczenia klientów

Na forach i w dyskusjach internetowych niewiele można znaleźć na temat tego produktu. Może to zaskakiwać i wzbudzać podejrzenie, że jest to tylko chwyt marketingowy.

Jednak z naszych ustaleń wynika, że produkt naprawdę działa. Mężczyźni potwierdzają, że po użyciu Asami ich włosy ponownie zaczęły rosnąć, a łyse miejsca zniknęły. Kobiety cieszą się, że ich włosy są mocniejsze, bardziej elastyczne i zdrowsze. Niektórym produkt ten został polecony przez ich fryzjerów lub dermatologów; co jest dużym plusem. Należy jednak pamiętać, że produkt działa inaczej na każdej osobie. Czasami efekty widać bardzo szybko, a czasami po długim czasie. Zależy to również od konkretnego powodu wypadania włosów. Niezależnie od wszystkiego, warto go wypróbować.

Recenzja

Asami
4.9 Łącznie
Plusy
  • całkowicie naturalny produkt
  • brak efektów ubocznych
  • łatwy w użyciu
Minusy
  • na czeskich stronach nie można znaleźć wielu informacji; dostępne tylko na oficjalnych stronach
  • wyższa cena
  • niewiele opinii użytkowników
Jakość
Efekt
Aplikacje
Cena

Pokaż kolejną recenzję     Przejdź na oficjalną stronę internetową sprzedawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.