Alcobarrier

Alcobarrier
Rate this post

AlcobarrierPijesz alkohol okazjonalnie, codziennie, a może nie możesz oprzeć mu się nawet rano? Alkoholizm to ogromny problem i uzależnienie, które ciężko pokonać. Istnieje wiele sposobów na eliminację uzależnienia od alkoholu. W najgorszym przypadku możesz przejść specjalną terapię. Jednak możesz pomóc sobie nawet za pomocą ogólnie dostępnych produktów. Jednym z nich jest Alcobarrier. Czy naprawdę działa?

Sprawdź cenę     Pokaż recenzje użytkowników produktu

Czym jest Alcobarrier?

Producent twierdzi, że to skuteczny produkt, który pomaga pozbyć się uzależnienia od alkoholu. Produkt zawiera, między innymi, kwas bursztynowy i błonnik witalny. Oba te składniki pomagają usuwać toksyny z organizmu. A ponieważ alkohol dosłownie zanieczyszcza nasze ciała, produkt ten jest niezwykle skuteczny.

Jednak Alcobarrier ma więcej pozytywnych skutków. Powinien pomóc Ci pozbyć się pragnienia alkoholu. Zawiera interesujący składnik roślinny – ekstrakt z karczochów. Zadaniem tego ekstraktu jest wyeliminowanie psychicznego uzależnienia od alkoholu. Produkt zawiera też wystarczającą ilość witaminy B6. Witaminy tej często brakuje ludziom, którzy spożywają zbyt dużo alkoholu i muszą szybko ją uzupełniać. Zwiększenie poziomu tej witaminy w ciele oznacza, że można łatwo pozbyć się nieprzyjemnego uzależnienia od alkoholu.

Jak stosować Alcobarrier?

Produkt rozpuszcza się w wodzie. Działa na prostej zasadzie. Wsyp proszek do wody i pozwól mu się rozpuścić. Nie ma specjalnego smaku i wiele osób preferuje ten sposób przyjmowania, zamiast łykania tabletek. Ponadto większość składników jest naturalna,c o stanowi ogromną zaletę tego produktu. Głównie funkcje obejmują:

 • Usuwa groźne toksyny z organizmu
 • Poprawia metabolizm
 • eliminuje uzależnienie od alkoholu

Z czego się składa?

Skład produktu jest najważniejszy:

Kwas bursztynowy

Jest to, dosłownie, cudowny składnik. Kwas bursztynowy można znaleźć we wszystkich żywych komórkach. Wykorzystywany jest jako główny regulator kwasowości w przemyśle żywieniowym. Oznacza to, że zapewnia potrawom kwaśny smak. Działa też idealnie przeciwko alkoholowi. Dzięki zwiększonemu procesowi oddychania komórkowego, oczyszcza ciało z fenoli i alkoholu.

Błonnik witalny

Nazwa ta dotyczy rozpuszczalnego w wodzie błonnika, który uzyskiwany jest z akacji. Jest niezwykle korzystny dla naszego układu pokarmowego; pomaga regulować metabolizm i apetyt.

Ekstrakt z karczochów

Ekstrakt z karczochów idealnie działa przy detoksykacji organizmu, która oznacza usunięcie groźnych toksyn z organizmu. Pomaga odbudować wątrobę i wspomaga apetyt. Ekstrakt z karczochów zmniejsza tez poziom tłuszczu w organizmie i przyczynia się do ogólnej poprawy zdrowia.

Witamina B6

Witamina B6 pomaga przyspieszyć reakcje metaboliczne w komórkach, jest aktywny w rozkładzie i utylizacji białek, tłuszczy i węglowodanów. O niedomiarze B6 świadczą: drażliwość, osłabienie i zmęczenie. Witamina B6 wpływa też na psychikę, a więc zmniejsza uzależnienie od alkoholu.

Wszystkie składniki są całkowicie naturalne i nie mają skutków ubocznych, co jest oczywiście ogromną zaletą. Producent obiecuje, że regularne (długotrwałe) stosowanie produktu doprowadzi do eliminacji głodu alkoholowego.

Co można osiągnąć z Alcobarrier?

 • Stracisz ochotę na alkohol
 • Produkt eliminuje objawy kojarzone z częstym spożywaniem alkoholu
 • Jest naturalnym lekiem na uzależnienie
 • Usuwa toksyny z ciała
 • Poprawia zdrowie psychiczne i fizyczne
 • Wspomaga funkcjonowanie wątroby, zapobiega marskości wątroby
 • Pomoże Ci zacząć normalne życie bez alkoholu

Jak zamówić?

Możesz zamówić ten produkt jedynie ze strony producenta. Nie jest jeszcze dostępny w aptekach. Wypełnij formularz kontaktowy i wkrótce skontaktuje się z Tobą przedstawiciel firmy, który odpowie na wszystkie pytania i dokończy zamówienie. Zapłacisz za produkt przy odbiorze.

Recenzje i doświadczenia klientów

Jest to nowość na rynku; nie ma więc wielu recenzji w internecie. Jednak znaleźliśmy sporą liczbę pozytywnych opinii i niewiele negatywnych. Dlatego zalecamy wypróbowanie produktu.

Recenzja

Alcobarrier
4.9 Łącznie
Plusy
 • łatwy w użyciu
 • naturalny skład bez skutków ubocznych
 • rozpuszczalny w wodzie
Minusy
 • można zamówić tylko od producenta
Jakość
Efekt
Aplikacje
Cena

Pokaż kolejną recenzję     Przejdź na oficjalną stronę internetową sprzedawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.